Wikingove

Czech airsoft team

Posted by Romulus Augustus ADD COMMENTS

NED 6 – Jungle Raid Datum:11.6.2016 Pořadatel: Airsoft Klub Dejvice Místo: AS areál Nový Dvůr – Ralsko http://www.mapy.cz/s/iYaB Registrace: 9:00 hod. – 9:45 hod. Zahájení: 10:00 hod. Konec: 17:00 hod. Vstupné: 190,- Hráči – věk: 18+ Max. počet: 150 Registrace hráčů a týmů zasílejte na email (registrace přes FB neni dostačující): airsoft.dejvice@seznam.cz Do emailu uveďte: […]

Categories:
Posted by Romulus Augustus ADD COMMENTS

SCÉNÁŘ: Scénář volně na motivy PC game DFBHD a filmu Černý jestřáb sestřelen. Herní strany: Delta Force / Somali Rebels Obě strany budou mít 3 úkoly. Na každý úkol bude časový limit (1,5 – 2 hod). – Hráči za stranu „Delta Force“ se budou vždy po splnění úkolu vracet na HQ (ref), kde dostanou instrukce […]

Categories:
Posted by Romulus Augustus ADD COMMENTS
Categories:
Posted by Romulus Augustus ADD COMMENTS

NED 5
Datum: 19.9.2015
Pořadatel: Airsoft Klub Dejvice
Místo: AS areál Nový Dvůr – Ralsko

http://www.mapy.cz/s/iYaB

Registrace: 9:00 hod. – 9:45 hod.
Zahájení: 10:00 hod.
Konec: 17:00 hod.
Vstupné: 190,-

Hráči – věk: 18+
Max. počet: 150

Registrace hráčů a týmů zasílejte na email (registrace přes FB neni dostačující):

airsoft.dejvice@seznam.cz

Do emailu uveďte:
– jméno a příjmení hráče / týmu a členů
– kontaktní osoba – jméno, email, mobil

*** *** ***

Scénář:

Scénář akce se odehrává ve fiktivní zemi Zangara.
Herní strany jsou Armáda a Žoldáci.
Akce bude mít 2 fáze a obě herní strany se vystřídají v obraně a v útoku.
Rozlišení herních stran bude barevnými páskami na rukávu (žlutá / červená) a konečné rozdělení hráčů do týmů bude provedeno až na místě podle celkového počtu hráčů.

***

Armáda má za úkol na jedné své pohraniční základně střežit hranici, důležité budovy – sklad munice, kanceláře a policejní stanici. V muničním skladu se nachází pár kg plutonia (nebo co to zrovna koupili), v kanceláři jsou tajné dokumenty Armády a na policejní stanici je vězněn důležitý člen Žoldáků (bohužel zraněný během zatýkání).

Pokud bude Armáda napadena Žoldáky, jejichž činnost byla zjištěna v okolí vojenské základny, musí základnu a důležité budovy ubránit a útok odrazit. Dalším úkolem bude vypátrat úkryt Žoldáků, zajmout jejich vůdce, získat dokumenty o převratu a zničit jejich veškerou munici a zbraně.

Na odvetnou akci bude mít Armáda omezený čas, než se Žoldákům podaří uniknout ze Zangary.

***

Žoldáci chtějí svrhnout místní vládu, ale nejdřív se chtějí zmocnit zbraní z vojenské základny a hlavně plutonia, tajných dokumentů a chtějí zřejmě osvobodit zajatce.

Na tuto akci mají Žoldáci omezený čas, ve kterém se musí věcí zmocnit. Pokud se jim to nepodaří, musí se stáhnout do úkrytu a doufat, že je Armáda nenapadne a že se ji nepodaří zajmout jejich vůdce a získat plány převratu a zničit drahocennou munici a zbraně.

Categories:
Posted by Romulus Augustus ADD COMMENTS
Categories:
Posted by Romulus Augustus Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Válka Gangů 8

Toto je ukázka Událost. Jako nový SportsPress uživatel, můžeš jít na tvoji nástěnku ke smazání Událost a vytvoření nového Události tvého obsahu. Bavte se!

Categories:
Posted by Romulus Augustus ADD COMMENTS
Categories:
Posted by Romulus Augustus ADD COMMENTS
Categories: